GOLFOVÝ KLUB
Vitajte na stránkach golfového indoorového centra Žilina-Vlčince.
Golfové indoorové centrum vám ponúka športové, spoločenské a kultúrne vyžitie. V areáli indooru sú umiestnené tri golfové simulátory s puttovacou plochou 64m2 a golfový obchod s pestrou paletou golfových potrieb a oblečenia.
V lete 2016 sa areál rozšíril o vonkajšie plochy, ktoré slúžia ako tréningové plochy priamov meste Žilina. 260m2 cvičnej plochy jamkoviska, kde je možnosť profesionálneho tréningu chip&putt a drivingové siete pre dve osoby s pieskom.
Nielen celoročný tréning zarytých golfistov, ale i prvé kontakty nováčikov, ktorí pod vedením trénera obozretne zvládnu základy golfu, si v golfovom indoore prídu na svoje. Nemusíte byť členom golfového klubu, aby ste sa naučili hrať golf. Nemusíte byť členom klubu, aby ste nás navštívili a posedeli si s nami na káve alebo čaji.
Okrem profesionálne vybaveného golfového zázemia vám ponúkneme kvalitnú kávu z čerstvo namletého kávového zrna značky IZZO, chutné čaje tých najrôznorodejších chutí, pestrú vinnú kartu zvučných svetových vín.
Čo je najdôležitejšie, ponúkame pokojné a nekonfliktné prostredie, v ktorom môžete siahnuť po knihe, novinách či časopise. Zariadenie ponúka bezplatné internetové pripojenie, ktoré využite na komunikáciu, obchodné či iné stretnutia. Pre deti je vhodne vybavený detský kútik, plný náučných a spoločenských hier. V celom objekte platí opatrenie zákazu fajčenia.
Indoorový golfový klub víta širokú verejnosť každý deň.
KDE NÁS HLADAŤ
Obežná 5A/8358, 01008 Žilina-Vlčince
Slovenská republika
NAPLÁNOVAŤ CESTU
PARTNERI KLUBU
Hosting technology by MaData
Web design & Programming by Maccelo Creative Agency